دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کننده دوره‌ های mba ،dba postdba و کوتاه مدت
دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کننده دوره‌ های mba ،dba postdba و کوتاه مدت

دوره‌های ترمیک عمومی زبان انگلیسی بزرگسال

در دپارتمان زبان انگلیسی بزرگسال، تمرکز اصلی بر روی برگزاری دوره‌های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی آموزش زبان انگلیسی است که به‌صورت دوره‌های ترمیک، مکالمه و فیلم می‌باشد. همچنین دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی آیلتس و تافل، کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و …، دوره‌های زبان تخصصی، انگلیسی بیزینس، ترجمه، تربیت مدرس حوزه‌های مختلف و … نیز از جمله دوره‌های برگزار شده توسط دپارتمان زبان دانشگاه علامه طباطبایی می‌باشد. همانطور که گفته شد دوره‌های زبان‌ انگلیسی ما، از زمان تعیین سطح، متریال و محتوای تدریس، و آزمون‌های میان دوره و یا پایان دوره در ساختار بین المللی CEFR می‌باشند که مورد تاييد غالب مراکز آموزشی معتبر بوده و همچنين قابل تطبيق با استانداردهای مورد انتظار در آزمون‌های بين‌المللی از جمله آیلتس و تافل می‌باشد. همچنین به شرکت‌کنندگان در تمامی دوره‌ها گواهی مورد تایید وزارت علوم از دانشگاه علامه طباطبایی اعطا می‌گردد. آموزش پس از انجام تعيين سطح و تکميل نيازسنجی آموزشی و تعیین آموزشی تا رسیدن به هدف آموزشیتان آغاز خواهد شد، به‌طوریکه یک منتور و مشاور برای هر فرد در کلاس‌های نیمه گروهی و خصوصی در نظر گرفته خواهد شد. و یک سوپروایزر برای کلاس‌های گروهی برای رسیدگی به امور کلاس و مشاوره در نظر گرفته شده است.

دوره‌های عمومی زبان انگلیسی با متد کتاب‌های American English File برنامه‌ریزی شده‌است. ترم‌ها بر اساس چارچوب CEFR در 6 سطح از مبتدی(STARTER) یا  (A1)تا پیشرفته(ADVANCED) یا  (C1)و به 26 ترم آموزشی تقسیم‌بندی شده‌است. علاوه بر منبع آموزشی، متریال‌ها و منابع دیگری نیز جهت ارتقای مهارت طراحی شده‌اند.

ویژگی‌های دورهStarter
ویژگی‌های دوره Elementary
ویژگی‌های دوره Pre Intermediate
ویژگی‌های دوره Intermediate
ویژگی‌های دوره Upper Intermediate
ویژگی‌های دوره Advanced

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌ها می‌توانید با دپارتمان زبان مرکز آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت‌افزایی دانشگاه علامه طباطبائی تماس بگیرید.