دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کننده دوره‌ های mba ،dba postdba و کوتاه مدت
دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کننده دوره‌ های mba ،dba postdba و کوتاه مدت

دوره‌های سازمانی

Organizational courses

در دنیای پر تلاطم و پر تغییر امروزی، هیچ سازمانی بدون توجه به آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی خود، قادر به ادامه حیات نیست و ویژگی مشترک سازمان‌های پیشرو، همین برنامه‌ریزی در ایجاد بسترهای رشد و شکوفایی برای افراد و کارکنان سازمان است.

امروزه تاثیر سرمایه‌گذاری در بخش آموزش نیروی انسانی بر افزایش بهره‌وری سازمان، امریست بدهی و مدیران و صاحبان شرکت‌ها می‌کوشند تا با ارائه آموزش‌های مورد نیاز به کارمندان خود، بقاء و رشد و توسعه سازمان را تضمین نمایند.

در سازمان‌هایی که به مقوله آموزش نیروی انسانی اهمیت بیشتری داده می‌شود، کارکنان همواره در صدد هستند تا با کسب دانش و اطلاعات بروز و شیوه‌های عملی نوین، بهره‌وری و کارایی بیشتری از خود نشان داده و در پویا‌یی، خلاقیت و چابکی سازمانشان تاثیرگذار باشند.

در مرکز آموزش‌های کاربردی دانشگاه علامه نیز این فرصت برای سازمان‌ها فراهم است تا با بهره‌گیری از اساتید با دانش و مجرب در حوزه کسب‌وکار، محیط آموزشی و بسترهای مناسب آموزش آنلاین و غیر‌حضوری و همچنین دوره‌های متنوع و کاربردی، به آموزش و توسعه مهارت‌های کارکنان خود بپردازند.

 

برای ثبت درخواست دوره سازمانی خود، کافیست فرم درخواست اولیه را پر کنید تا کارشناسان آموزش در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.