دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کننده دوره‌ های mba ،dba postdba و کوتاه مدت
دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کننده دوره‌ های mba ،dba postdba و کوتاه مدت

درباره ما

About us

معرفی مرکز آموزش‌های تخصصی آزاد دانشگاه علامه طباطبائی

21 در 21 copy 3874 1

مرکز آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت‌افزایی دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان یکی از  معاونت‌های آموزشی این دانشگاه، از سال 1396 در راستای سیاست‌های دانشگاه و مسؤولیت در قبال مأموریتی که به آن واگذار شد، توانسته است گام‎های مهمی را در حوزه ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به دستگاه‎های اجرایی و اداری بخش صنعت، تجارت، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و هم‎چنین برگزاری دوره‎های مختلف و متنوع مهارتی جهت پرورش سطح توانمندی‌های مهارتی مدیران کشور بردارد. این مرکز با هدف ارائه خدمات آموزشی به سازمان‌ها توانسته است، دوره‌های مدیریت ارشد کسب و کار (MBA)، مدیریت عالی کسب و کار (DBA) و دوره حرفه‌ای مدیریت عالی کسب و کار(POST-DBA) را از بهمن ماه سال 96 با کسب مجوز از وزارتخانه‌های مربوطه برگزار نماید.

علاوه بر این، مرکز آموزش‌های تخصصی آزاد دانشگاه علامه طباطبائی با بهره‌گیری از اساتید حرفه‌ای و متخصص، اقدام به برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت متنوع و تخصصی برای مدیران و کارکنان حوزه‌های مختلف اداری نموده تا در جهت ارتقاء سطح کیفی عملکرد کارکنان و نهادینه کردن توسعۀ حرفه‌ای در لایه‌های مختلف سازمانی گامی موثر بردارد.

ماموریت ما

ماموریت ما در اکوسیستم کارآفرینی و کسب و کار، برگزاری دوره‌های کسب و کار برای مدیران، ارتقاء توانایی‌ها و مهارت‌های مدیریتی افراد و سازمان‌ها است. ما با ایجاد تجربه‌های آموزشی ارزشمند و به‌روز، به مدیران کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن در مواجهه با چالش‌های جدید و پیچیدگی‌های بازار عمل کنند. هدف ما ارتقاء عملکرد سازمان‌ها و بهبود تصمیم‌گیری‌های استراتژیک در محیط کسب و کار است.

01 3871

چشم‌انداز

در دنیایی پر از تغییرات و رقابت فشرده، ما تصور می‌کنیم که کسب و کارها و مدیران برای رسیدن به اوج موفقیت و پیشرفت باید مسیری پر از یادگیری و توسعه پیش رو داشته باشند. چشم‌انداز ما این است که به عنوان یک مرجع برتر در ارائه دوره‌های کسب و کار مدیران، به هر فرد و سازمانی که به توانایی‌های مدیریتی به‌روز و کارآمد نیاز دارد، خدمات ارزشمندی ارائه کنیم و آن‌ها را در رسیدن به اهدافشان یاری کنیم.